Szukanie zaawansowane

TERRARIUM PROFESJONALNE 21X21X30CM (14)

Wpisz swoją ofertę tutaj (nie mniej niż 70,00 zł)
Oferta:
lub
Cena kup teraz: 99,00 PLN/szt.
Do końca: 19 dni (sob 03 lip 2021 16:25:02) Sprzedający: Terra (0)
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Łomża (Podlaskie)

Opis

WACOOL TERRARIUM HK19 21X21X30CM (Mało używane)

Terraria WaCool z serii HK to idealne wybiegi do hodowli gadów, płazów, pajęczaków i owadów zaprojektowane przez światowej klasy herpetologów. Terraria producenta WaCool wyróżnia estetyka, trwałość oraz solidność wykonania, przemyślane rozwiązania ułatwiające pielęgnowanie wybiegu oraz dbałość o naturalny wygląd terrarium wraz z zapewnieniem optymalnych i bezpiecznych warunków hodowli.

Produkt został wykonany przy współpracy z doświadczonymi hodowcami zwierząt tropikalnych i pustynnych oraz naukowcami z działu zoologii badających płazy i gady. 

Terraria z serii HK spełniają różnorodne wymagania środowiskowe dotyczące hodowli zwierząt z różnych zakątków świata, uwzględniając ich zapotrzebowania oraz dbając o ich zdrowie.

Posiadają szereg udogodnień, sprawdzonych rozwiązań oraz nowatorskich pomysłów, dzięki czemu terraria WaCool wyróżniają się na tle produktów konkurencji, przede wszystkim estetyką i naturalnym wyglądem oraz trwałością i łatwością obsługi.

Dno terrarium jest wodoodporne, umożliwiając zbudowanie terrarium częściowo zalanego lub o wysokiej wilgotności. 

Zapobiega wylewaniu się płynów jak i wypadaniu podłoży sypkich.

Część górnej pokrywy terrarium stanowi odporna na wysokie temperatury i rdzewienie stalowa siatka.

Wykonana ze stali nierdzewnej siatka pozwala na swobodny przepływ promieni podczerwonych i UVB. 

Siatka zapewnia doskonałą wymianę gazową dodatkowo zabezpiecza pupila przed poparzeniem się w przypadku kontaktu z lampą grzewczą.

W górnej części znajdują się również przepusty na kable. Przepusty te, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, są zaprojektowane pod kątem terrarystycznym, a nie biurowym. Posiadają małe wypustki na przewody, niwelując niezabezpieczony wylot z terrarium. Cały przepust jest wyjmowany, dzięki czemu można, bez użycia siły czy odcinania wtyczki, łatwo przeprowadzić końcówkę z wtyczką do gniazdka elektrycznego. 

Drzwiczki są uchylane, co znacznie ułatwia dostęp do wnętrza, wpływa pozytywnie na estetykę terrarium oraz umożliwia piętrowanie terrariów. Uchylane przednie drzwi umożliwiają swobodny dostęp potrzebny dla łatwego karmienia zwierzęcia oraz czyszczenia wnętrza terrarium. 

Specjalnie zaprojektowany zamek zapobiega przypadkowemu otwarciu drzwi. Jest to standardowe zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem drzwi przez pupila. Jednocześnie uniemożliwia niepożądanym osobom dostęp do wnętrza wybiegu od zewnątrz. Jest to niezwykle ważne podczas hodowli zwierząt jadowitych czy agresywnych w domu w którym znajdują się dzieci.

Frontowa część terrarium wyposażona jest w wentylację zapobiegającą skraplaniu się pary wodnej na przedniej ściance.

Dno wybiegu jest pogłębione oraz wodoodporne, taka konstrukcja umożliwia stworzenie paludarium lub akwaterrarium. 

Wybieg jest wyposażony w ramkę służącą jako podstawka terrarium. Podstawka umożliwia podłożenie pod terrarium kabli lub mat grzewczych.

Wysokiej jakości szkło, z którego wyprodukowane są ścianki boczne jak i podstawa, jest niezwykle przejrzyste. Zapewnia to doskonały widok na naszego ulubieńca, nie ujmując nic z estetyki, nie zmieniając barw dekoracji umieszczonych wewnątrz wybiegu oraz nie powoduje załamywania się światła czy tworzenia efektu soczewki.

Materiał z którego zostało wykonane szkło, oprócz walorów estetycznych, zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed stłuczeniem podczas transportu jak i codziennego użytkowania.

Wymiary: 

Całość: 21cm x 21cm x 30cm.

Maksymalne zalanie terrarium 4cm

WaCool to pod-marka Repti-Zoo największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii.

Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oryginalną nazwą producenta WaCool Repti-Zoo. To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: 2 dni
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Odbiór osobisty 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Przesyłka kurierska 18,00 zł 0,00 zł 1 szt.